11/06/2026
Druhý den našeho rakouského dobrodružství: Výprava na Orlí hnízdo (Kehlsteinhaus)! 🦅
Plán: Dechberoucí výhledy na Alpy. 🏔️
Realita: Dechberoucí mlha a déšť. 🌧️🌫️
Náladu nám to ale vůbec nezkazilo! Pláštěnky zafungovaly a nahoře nás zachránil horký čaj a skvělé jídlo. 🔥 Den jsme zakončili návštěvou Dokumentačního centra Obersalzberg a pak už nás čekala cesta domů do ČR.