23/08/2013
Zlo neexistuje, existuje pouze nepřítomnost dobra. Na základě toho si dovoluji říct, že naši zástupci svými zákony, svými nařízeními ničí lidi. Učí nás, že opravdové hodnoty jsou peníze a úspěch. Chceme žít v této lži? Chceme mrhat naším časem na to, abychom vydělávali na elity, na lidi, kteří kážou vodu a pijí víno? Na zástupce, kteří „bojují“ proti úplatkům tím, že je berou? Chceme žít ve světě, kde naše děti jednou budou poslušnými ovcemi, které nebudou mít žádné svobody? Tyhle otázky si musí každý z nás položit. Každý musí vědět, že lhostejnost k okolí a život v bublině svého maličkého světa vede k tomu, že některým jedincům dovolujeme tento svět ničit. Občan se posadil na lavičku vedle Vás a řekl: „Proč jsme vlastně tenkrát nic nedělali, proč jsme nechali sebou manipulovat“ Vy si jen připnete svůj potrhaný špinavý kabát a odpovíte: „Věřil jsem, že to s námi myslí dobře, přece jsme měli demokracii.“ Tato lež, ve které žijeme, není demokracie, na tu si jen hrajeme. Žijeme v korporatokracii, kde korporace mají větší slovo než státy, kde peníze jsou víc než lidský život. Ve světě, kde jsou informace zkreslovány a interpretovány podle pohodlnosti „vedení“. Probuďme se dříve, než bude pozdě, než poslední dovolená slova budou: „Přítomen, živ, schopen pracovat." Volte DSSS.