30/05/2026
Na Sjezdu KDU-ČSL v dubnu v Ostravě předseda strany Jan Grolich I Hejtman JMK představil novou grafiku naší strany👍
Předsednictvo KDU-ČSL Benjamin Činčila, Monika Brzesková, Libuše Hubáčková, Václav Pláteník, František Talíř, Marian Jurečka a Josef Klement schválilo kampaň této nové grafiky v rámci ČR.
Děkujeme všem, kteří jste nám s touto kampaní nápomocni.
V Moravskoslezském kraji již máme vyvěšeno 200 plachet na vašich nemovitostech a stovky plakátů.
Díky 👏