25/03/2026
ℹ️ Ve čtvrtek 26.3.2026 od 16 hodin proběhne v Kulturním centru Pivovar zhodnocení a závěrečná debata k výstavě návrhů studentů ČVUT k využití objektů v Domažlicích. Přijďte s námi na tato témata diskutovat, rádi se s vámi setkáme!
BESEDA A DISKUZE UZAVŘE VÝSTAVU ARCHITEKTONICKÝCH NÁVRHŮ VYUŽITÍ OBJEKTŮ VE MĚSTĚ
👉Zhodnocení a závěrečná diskuze uzavřou ojedinělou výstavu, kterou nyní hostí Kulturní centrum Pivovar Domažlice.
⏰Bude se konat ve čtvrtek 26. března od 16:00.⏰
👉Expozice představuje návrhy studentů architektury ČVUT, jak by se daly využít Kralovcova továrna ve Vodní ulici, objekt domu s pečovatelskou službou, autobusové nádraží, vila ostrostřelců na Střelnici, budova bývalé banky na náměstí čp. 40, dvě proluky v centru, okolí Zubřiny nebo severní opěrná zeď.
👉Práce byly zpracovány v rámci semestrálních prací v zimním semestru 2025/2026 v Ateliéru Čtverák - Tomsa na fakultě architektury ČVUT.
👉„Cílem chystané besedy, která bude jakousi derniérou výstavy, je zamyšlení se nad poznatky z expozice, která osvětlila některé úkoly, které v našem městě vyžadují řešení,“ uvedl starosta Stanislav Antoš.
👉„Výstava se setkala s mimořádným ohlasem, navštívilo ji již mnoho stovek lidí,“ zhodnotila vedoucí Kulturního centra Pivovar Domažlice Štěpánka Mrázová.
👉Zájemci si tuto mimořádnou expozici v KC Pivovar si mohou zdarma ještě prohlédnout ve všední od 8 do 16 hodin až do konce března.