29/05/2026
Dnes proběhlo v knihovně slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře!
V letošním roce máme pouze jednu první třídu, ale o to větší zážitek si děti odnesly 💛
Na začátku musely prokázat, že už umí číst. Děti ukázaly, že číst opravdu umí a mohli jsme přejít k samotnému pasování ⚔️
Děti si domů odnesly nejen pěkný zážitek, ale i vlastní průkazku do knihovny se záložkou a knížkou!
I tentokrát byli ve třídě tací, kteří již čtenáři u nás jsou a to nás velmi těší! 😊
Věříme, že pasování nám přinese další nadšené čtenáře, kteří se budou těšit na návštěvu 🩵