23/02/2022
❓ Neptun. Co s ním bude? A co se chystá? Zeptali JSME se na posledním zasedání zastupitelstva.
👉 Co se děje? Byli osloveni 4 architekti, kteří teď pracují na studii. Odevzdávat mají v červnu. Z těchto návrhů chtějí zastupitelé vybrat jeden, podle kterého se rekonstrukce následně zrealizuje.
👉 Co tam bude? Zastupitelé se shodli, že je důležité, aby Neptun byl nadále restaurací s hospodou. Zbytek nechávají na nápadech architektů.
❓ Co vy na to? Máte nějaké nápady, co by se vám v Neptunu líbilo? Sem s nimi. :) JSME jedno ucho.