12/06/2026
☝️“Kolárnu” u školy za více než dva miliony korun téměř nikdo nevyužívá a pravidelně je v ní tak pět, možná šest kol. Bohužel se ale není čemu divit, nejen že postrádá kvalitní stojany na kola, ale hlavně účinné zabezpečení.
☝️Včera došlo k dalším krádežím a tak to vypadá, že zájem o využití bude dále klesat.
☝️Město by mělo investovat nejen do kvalitních stojanů na kola, ale hlavně do elektronického zabezpečení a FUNKČNÍHO kamerového systému. Bez toho je to jen předražený a nefunkční “pomník” starosty Svobody a jeho party.
Dobříš má na víc❗️