06/10/2021
Vážení přátelé,
znáte mě. Znáte moji práci a víte, že radši dělám než mluvím a jsem s vámi rád v hospodě namísto kavárny. Jsem jeden ze zakládajících členů hnutí ANO 2011 a za těch 10 let jsem prožil dobré i zlé. Nikdy mě nenapadlo odejít k jiné straně, i když každé volby zažíváme s kolegyněmi a kolegy šílený tlak. Nežijeme v ideálním Světě, ale naše zem 🇨🇿 je krásná a bezpečná. Bojuji 4 roky v poslanecké sněmovně za důstojné bydlení pro rodiny s dětmi a seniory. Vyspělost společnosti se pozná podle toho, jak se postará právě o ty nejzranitelnější z nás. Děti, nemocné a staré lidi. Jistě, máme ještě co dohánět, ale většinu toho co jsme slíbili, i přes obstrukce opozice, jsme splnili. Měl jsem už nutkání se na všechno vykašlat a zůstat ,,pouze’’ starostou v mých milovaných Loučovicích, ale když vidím, kolik se podařilo projektů, právě díky mému mandátu poslance, tak jsem si řekl, že vás požádám ještě o další důvěru. Je to vlastně i měřítko, zda dělám práci poslance dobře. Kdo mě zná tak ví, že nepotřebuji mandát poslance k uživení. Také proto jsem se stal hrdým patronem Regionálního rozvojového fondu z.s., abych mohl pomáhat potřebným hned a bez zbytečných řečí. Děkuji mé ženě ❤️a celé rodině za podporu. Bez nich bych to nedal. Děkuji všem, co jdou k volbám a budu rád za Váš hlas🗳.
Váš Honza 🙏