05/05/2026
V sobotu 25. dubna slavila ODS své 35. narozeniny velkou zahradní slavností na pražské Ladronce. Oslavili jsme vznik strany, pod jejímž vedením se naše země transformovala ze zaostalého komunistického „ráje“ v prosperující a svobodný kapitalistický stát. Na Ladronce se sešli otcové zakladatelé, za nimiž jde všechna práce uplynulých tří desetiletí, i noví, mladí členové, na nichž je převzít otěže strany a vést ji do dalších třiceti pěti let.
To, co jsme jako občanští demokraté vybudovali, nás jenom zavazuje k tomu, abychom se nevzdávali a pokračovali v práci pro tuto zemi. Žádná jiná strana ani hnutí nezanechaly na České republice takovou stopu jako my. Tento odkaz je naší silou, kterou nesmíme promrhat. ODS jede dál, směr vítězství 💙💙💙