22/10/2025
HLÁŠENÍ Z VELITELSKÉHO STANU
Pozor, pozor! Všem statečným duším, které se odvážně účastní terapeutické skupiny, oznamujeme následující:
V pondělí 27.10. se terapeutická skupina z provozních důvodů nekoná.
Ano, čtete správně - tentokrát si místo duševního cvičení můžete dopřát volno. Rovněž ve středu 29.10. nebude skupina prevence relapsu na DC ale jako volnočasová aktivita "bazén" - sraz s terapeuty 29.10. v 18:00 hod. před plaveckým stadionem na Sokoláku.
Zachovejte klid, zachovejte naději - skupina se opět vrátí v plné síle v pondělí 3.11. tak, jak jsme zvyklí na DC.
Konec hlášení!
Vaše terapeutická jednotka :)