07/05/2026
V dubnu jsem toho ve stacionáři opět zažili spoustu. Chodili jsme na vycházky, slavili narozeniny, účastnili se velikonočních dílen v Ujčově, navštívily nás děti ze ZŠ Nedvědice, opékali špekáčky.
Motto: „Nejvřelejší poděkování za Boží dary spočívá v tom,
že je předáváme dál.“ (Michael Faulhaber)
Bystrice Nad Pernstejnem
| Pondělí | 07:00 - 16:00 |
| Úterý | 07:00 - 16:00 |
| Středa | 07:00 - 16:00 |
| Čtvrtek | 07:00 - 16:00 |
| Pátek | 07:00 - 16:00 |
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když ROSA - Denní stacionář Bystřice nad Pernštejnem zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu ROSA - Denní stacionář Bystřice nad Pernštejnem: