08/10/2025
Rozloučení s létem a Den otevřených dveří v Sagapo Bruntál
V pátek 3. října jsme si v Sociálně terapeutických dílnách Sagapo užili krásné dopoledne plné zážitků, radosti a milých setkání. Spojili jsme Den otevřených dveří s rozloučením s létem.
Děkujeme paním učitelkám a žákům 1. a 3. třídy, kteří nás navštívili, seznámili se s našimi prostory i uživateli a odcházeli s úsměvem na tváři.
Velké poděkování patří:
• Horské lázně Karlova Studánka, státní podnikHorským - za finanční podporu
• Metal-Craft - za úžasný workshop , který nadchl nejen děti, ale i dospělé
• Hasičům z Bruntálu, kteří dětem ukázali svou techniku, povyprávěli o své práci a nechali je vyzkoušet si stříkání z hadice 🚒💦
O občerstvení se postarali naši pracovníci spolu s klienty – a všem moc chutnalo!
Bylo to dopoledne plné smíchu, tvoření, poznávání a přátelské atmosféry.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci i těm, kteří přišli.
Těšíme se na další společná setkání!