04/06/2026
Dvakrát více peněz na prevenci ve školách a bezpečný vztah dětí ke zvířatům! 📈🐾
Letos jsme navýšili finance na primární prevenci v brněnských školách na 600 000 Kč. Kam peníze jdou? Třeba na program Dobronauti na ZŠ Novolíšeňská, kam jsem se byla osobně podívat.
Kromě toho mě dnes čekalo jednání o projektu Dítě a zvíře. Chceme děti naučit, jak správně a bezpečně komunikovat s domácími mazlíčky. Správně nastavený vztah se zvířetem má totiž obrovský vliv na zdravý vývoj a psychickou pohodu dětí. ❤️
Máte doma také zvířecího parťáka? Napište mi do komentářů! 👇