04/06/2026
Nějakou dobu jsme se Vám neozvali. Práce a povinností bylo mnoho, nicméně byla by škoda, abyste nevěděli o tom, co se událo a co se chystá!😁
Celý květen byl náročný na akce, které jsme pořádali nebo organizovali. Tou poslední byl druhý ročník Špacíru. Počasí vyšlo krásně a bylo vidět, že Vás akce bavila. Ještě jednou bychom Vám takto chtěli říct velké děkujeme. To, že Vás na druhý ročník přišlo tolik, znamená, že energie vložená z naší strany nepřišla nazmar.
Během minulého měsíce se vybraní členové zúčastnili speciálního výcviku pod vedením zkušených instruktorů z řad HZS ČR v zařízení Tišnov, zaměřeného na problematiku zdolávání lesních požárů. Pro naši jednotku s předurčením k velkokapacitnímu hašení a zásahům v rozsáhlých lesních porostech se jedná o důležité rozšíření znalostí členů zásahové jednotky.
V nedávném příspěvku jsme Vám slíbili, že se brzy znovu ozveme ohledně našeho nového přírůstku, který má obměnit stávající automobilovou techniku u nás v Žebětíně. Tak koukněte na fotky – za nás se to rýsuje opravdu moc hezky.😏😎
Nemůžeme opomenout ani několik výjezdů, ke kterým byla během měsíce vyslána naše zásahová jednotka. K poslední události byla jednotka vyslána včera krátce po půl čtvrté ráno do Městská část Brno-Kohoutovice.🫡
Díky, že jste to dočetli až do konce. Na ty nejzvědavější se těšíme už v neděli na Dětském dni v Žebětíně na náměstí!