02/09/2025
Tímto příspěvkem by jsme se s Vámi chtěli v letošní sezóně rozloučit😞. Letošní sezóna byla plná slunečných i mokrých dní, ale přesto jsme si to užili maximálně a doufáme, že i Vy!🤩
Mockrát děkujeme, protože bez Vás by to nešlo❤️ ještě Vás poprosíme o nostalgickou chvíli —> pojďme do komentářů vypíchnout Vaše vtipné nebo hezké momenty co jste s námi zažili tohle léto❤️🤪🤩
Budete nám chybět, tak se uvidíme příští rok, zatím paa❤️
Vaše koupaliště DOBRÁK🏖️🌊❤️