31/01/2026
Dnes k nám můžete přijít na Josefskou úplně naposledy. Otevřeno máme 13-19. 🩶
Přesouváme se zde - >, ale POZOR, koutek tady nebude ještě nějaký ten týden fungovat. Přestěhovat čajovnu je velká akce, navíc probíhá bazárek věcí, které s námi už nepůjdou, u toho již nová kavárna funguje a celkově je tohle celé až trochu nad naše síly, proto prosíme o shovívavost a trpělivost. Ono, ve dvou se to sice lépe táhne, ale někdy dva nestačí, ani když oba jdou na 110% 🙂
Stále budu na této stránce informovat o postupu, abyste věděli, jak jsme na tom, ale doporučuji sledovat i .
💚Cítíme velkou vděčnost - prostoru Kláštera, Vám, kteří jste nás celé roky navštěvovali a podporovali, zkouškám a cenným lekcím, díky kterým jsme rostli. DĚKUJEME
Děkujeme, že jste nás nenechali padnout ani za Covidu a zůstali jsme tehdy jedinou kavárnou s dětským koutkem, která přežila v centru Brna. Tehdy nám došlo, že to co děláme má skutečnou hodnotu. ❣️
Víme, že o mnohé z Vás přesunem do Židenic přijdeme, ale tak to zkrátka je. Udělali jsme tohle rozhodnutí po tom, co jsme se celý rok snažili najít vhodné prostory v centru. Byli jsme z toho velmi nešťastní, ale pak nám došlo, že to tak asi má být a pokoušíme se toho využít a vytvořit něco jiného, nového a unikátního - ostatně tak, jak to my děláme vždy (kdo poznal .brno tak ví)
Doufáme, že prostor na Josefské dostane péči, kterou si zaslouží, ať už z pohledu rekonstrukce, nebo následných provozovatelů, ať už tam bude cokoliv :)
Když tudy budete někdy v budoucnu procházet, možná si vzpomenete, že tam kdysi byla čajovna pro rodiny s dětmi, kterou měli dva mladí rodiče, snílci a bylo to tam fajn - a za TO, to všechno stálo 🌳💚
Mějte se zatím krásně, Vaše čajovna Mezi Stromy