11/03/2026
Odstraňování skládky v 🦉 Soví aleji. Paráda! Díky moc MČ Brno-Židenice a Mezi4stěny.
🤔 Nevím čím to je, ale vždy na jaře, ještě před sněženkami, vykvete spousta černých skládek. Snažíme se je průběžně odstraňovat, ale často nám kvůli údržbě dřevin a 🧹 blokovému čištění nezbývají časové kapacity. Jsem tedy velmi 🙏 vděčná za spolupráci s neziskovou organizací Mezi4stěny - PomocPotřebným, která nám s úklidem Židenic vypomáhá. O víkendu odstraňovali mimo jiné skládku v 🦉 Soví aleji, kousek od Park Bohumila Hrabala.