27/01/2020
Tak to trochu zrekapitulujme: Rumburská nemocnice v problémech, nemocnice v Litoměřicích se bude převádět pod Krajskou zdravotní a snad bude bez problému fungovat dál. Nemocnici v Roudnici nad Labem si převzala Penta a její fungování bude ve hvězdách, neboť se stačí podívat, jak Penta hospodařila s nemocnicí v Sušici... No o nemocnici v Lounech mluvit nelze, protože není a nyní Žatec? .. Kam zdravotnictví v rámci Ústeckého kraje
dospěje?
V Žatci se už miminka definitivně rodit nebudou. Ve městě porodnice nefunguje téměř dva roky, kromě nedostatku odborného personálu obnovení provozu brání také předpokládaný nízký počet porodů.