strana Selského rozumu

strana Selského rozumu STRANA SELSKÉHO ROZUMU
Vítězného října 2021, město Beroun, 206 01
www.stranaselskehorozumu.cz
ANO@UŽNE.cz

STRANA SELSKÉHO ROZUMU PŘEDSTAVUJE SVÉHO KANDIDÁTAPoslední recesisti v Čechách představují svého kandidáta na prezidenta...
08/11/2022

STRANA SELSKÉHO ROZUMU PŘEDSTAVUJE SVÉHO KANDIDÁTA

Poslední recesisti v Čechách představují svého kandidáta na prezidenta republiky. V prezidentských volbách v lednu příštího roku půjde o hodně. Ve vedení naší partaje jsme si proto řekli, že by bylo dobrý vygenerovat taky nějakýho vlastního kandidáta, když už se k tomu strany vládní koalice nemaj. V našem politbyru jsme dali hlavy dohromady a přišli s jménem, které možná mnohým z vás vyrazí dech. Tím, koho vyšleme do souboje o Hrad, nebude nikdo jiný než náš kamarád, stávající hlavní stranický ideolog, a především poslední morální maják v rozbouřeném moři bezbřehého populismu – Martin Spousta.

Jako bývalý zaměstnanec advokátní kanceláře Wachtell, Lipton, Rosen & Katz si v justičních kuloárech vysloužil přezdívku „ďáblův advokát“. Voliče chce oslovit tématy, jako je druhá transformace Česka, řešení byrokratické hydry, snížení státního dluhu či energetická soběstačnost. Nejsme blbý, proto Vám samozřejmě nebudeme tvrdit, že Martin státní dluh smaže mávnutím kouzelného proutku. Těhlech nesmyslů ještě uslyšíte v nadcházejících debatách od našich soupeřů až až. Podpisů už máme víc než dost (nechybějí ani podpisy od Václava Klause, Bono Voxe, Karla Kopfrkingla nebo Jásira Arafata). Je proto nejvyšší čas zahájit tvrdou a nekompromisní kampaň, kterou by si chtěl Martin zaplatit celou sám z toho, co letos vyrejžoval na dividendách z ČEZu (případě kapesného od babičky).

Celý příběh o Martinově kandidatuře se zrodil v hlavě předsedy naší strany, který na konci října po požití několika panáků Tuzemáku od likérky Drak, založil iniciativu RSP (Roman Spousta prezidentem). Jediným cílem RSP je zvolení Romana Spousty českým prezidentem. Tímto bychom chtěli všechny naše příznivce ubezpečit, že nehledáme komerční partnery mezi firmami, společnostmi či pseudocelebritami. Usilujeme pouze o podporu Romana Spousty. Rozhodně nebudeme vybírat žádné peníze na kampaň. Jediné peníze, které po volbách obdržíme od státu za Martinovu kandidaturu hodláme věnovat na podporu amerických miliardářů.

Počínaje zítřkem hodláme rozjet naši propagační mašinérii na plné obrátky. Předseda strany na posledním sjezdu veřejně přislíbil Martinovy plnou podporu, a také to, že na státní svátek 17. listopadu bude celý den ve stánku postávat na Václavském náměstí u koně, a rozdávat kolemjdoucím letáky a placky s motivem RSP. Po oznámení kandidatury očekáváme mediální smršť, během které budou novináři bombardovat Martina svými dotazy. Ačkoli k Martinovy sázkové kanceláře zatím moc příznivé nebyly, věříme Martinovy na tolik, že jsme se rozhodli nechat si udělat vlastní průzkum oblíbenosti. Podle našeho bleskového průzkumu agentury Hlen by Martina Spoustu na post prezidenta ČR volilo dvanáct z deseti lidí. Sám Martin se skromností jemu vlastní k výsledku průzkumu dodává, že jedině on je poslední oázou zdravého selského rozumu v současné lavině zeleného šílenství.

Martin chce národu nabídnout svá vlastní ložená témata, která bezpochyby budou v řadách širší veřejnosti velmi populární, jako je například: zavedení poplatku 50 korun u doktora, dostavba haly pro Sáblíkovou, zavedení trojí kvality potravin, zařazení Řezníkových filmů do školních osnov, denuklearizace Íránu, zákaz výroby aut na dřevoplyn, omilostnění Jaromíra Baldy, vybudování radaru v Brdech, boj proti menstruační chudobě, zahájení těžby lithia na Cínovci, obsazení Královce, privatizace České pošty, referendum o vystoupení z V4, zahájení ražby železničního tunelu Praha-Split, legalizace marihuany, volební právo od dvanácti, navýšení koncesionářských poplatků či zrušení přímé volby prezidenta.

Martinovy věříme a doufáme, že STBákovi s lampasákem v lednu nakope p***l. Jako jediný ze všech kandidátů má totiž jasnou představu o tom, jak by chtěl proměnit českou společnost. Jako jeden z mála totiž ví, co náš národ nejvíc trápí. A to je bezpochyby naše národní sebevědomí. Nikde v Evropě nenajdete zemi, kde je tak málo spontánně vyvěšených vlastních vlajek, než jsme my a Německo (Němci z pochopitelnejch historických důvodů). S nadcházejícími prezidentskými volbami tak začíná boj o Českou duši. Věříme, že náš kandidát dokáže po dlouhých letech opět pozvednout českému národu ztracené sebevědomí a pomyslnou lžící na zmrzlinu vyškrábat z duše Českého národa tu poslední špetku národní hrdosti, která tam po prohře u Lipan, Bílý hoře, Mnichovu a šedesátymosmym ještě zbyla. Kandidát, za kterého se nebudeme muset ve světě stydět, je totiž jedině ten náš.

Tak, až půjdete v lednu k volbám a budete přemýšlet o budoucnosti své země, vzpomeňte si na Martina. Jelikož on na Vás, myslí skoro pořád…

Váš Martin Spousta – kandidát Strany Selského rozumu na prezidenta republiky. Dále pak: lídr pro rozbouřenou dobu, generální ředitel Zdice VW Tuning Team, prominentní komentátor Financial Times, předák studentských odborů bojující za točené pivo v Menze, včelař, amatérský imitátor Václava Klause a kryptobaron.

Martinovy přezdívky: tribun lidu, poslední spravedlivý, Velký kormidelník, otec všech pracujících, velký vizionář, svorník společnosti, Saviour of Capitalism v Čechách a v neposlední řadě také drak tančící v hurikánu přelomových událostí.

22/05/2022

Jasný vzkaz našeho předsedy k současné drahotě ve čtyřech sekundách:

Přátelé, kamarádi a ti ostatní, i přesto, že nám volební průzkumy velkou šanci na úspěch v letošních volbách nedávají, r...
03/10/2021

Přátelé, kamarádi a ti ostatní,
i přesto, že nám volební průzkumy velkou šanci na úspěch v letošních volbách nedávají, rozhodli jsme se přeci jen zahájit naši horkou kampaň. Jejím cílem není nic jinýho než získat co největší počet hlasů a dosáhnout na státní příspěvek, tak aby to celý dávalo taky trochu smysl, žejo. Bohužel i tentokrát se potvrdila pravdivá skutečnost, že naším špatným zvykem je dělat všechno pozdě. Jsme si moc dobře vědomí toho, že do voleb moc času nezbejvá, ovšem náš předseda měl doposavaď mraky práce, takže neměl na blbosti čas.
To se teď ale mění! Od příštího tejdne totiž zahajujeme naši kampaň. Oslovit chceme každého z vás. Chceme jít s dobou a proto jsme si pro naše podporovatele, voliče a celou fanouškovskou základnu připravili nějakej ten merch. Jelikož má ovšem nás předseda v poslední době hluboko do kapsy, tak si nemůžeme zase moc vyskakovat. Budeme si muset holt vystačit jenom s propiska, náramkama, žvejkačka a papírovejma kartičkama s logem naší partaje.
V kampani chceme oslovit především naivní, nevzdělané, nezkušené a lehce ovlivnitelné voliče. Samo sebou neodmítneme ani ty z vás, kteří stále patříte do řad prvovoličů. Rozhodli jsme se zahájit naší kampaň tohle pondělí od 12 hodin v Berouně před učňákem v Hlinkách. Počítáme s tím, že si tady pár nerozhodnutých voličů nahrabeme. Jinými slovy, doufáme, že se nám zde podaří pár budoucích instalatérů přesvědčit, aby nás volili. Inu, každý hlas v náš prospěch se počítá.
Co se týče, naší šance na úspěch ve volbách. Nebudeme vám mazat med kolem huby a pudeme rovnou k věci. Vod příštího tejdne rozjíždíme kampaň a budeme moc rádi, když nás budete volit. Ale je zase na rovinu a fér říct, že nejsme žádný morální autority ani přirozený lídři za kterejma by davy šly jak krysy za Krysařem. Je taky dobrý zmínit, že náš předseda neni magor a rozhodně nechce všechny svý letitý úspory utratit za propagaci týhle narychlo udělaný kampaně. Celý jsme to splácali na koleni během pár neděl, takhle po večerech, jak si asi někteří z vás už všimli podle těch našich sloganů. Nic jinýho nám bohužel ale nezbejvalo.
Když to vezmu kolem a kolem. Budeme velmi rádi, když si aspoň přečtete ty naše volební slogany, který jsme si pro vás připravili, a kterejma za chvíli bude voblepená celá republika. Vod Aše až po Opavu si každej z vás bude moc přečíst, co jsme zač, jaký názory zastáváme a co se s touhle zemí chystáme provést. Na každym billboardu u dálnice, na perónu nebo na autobusový zastávce, si tak vod teď budete moc přečíst naše volební slogany, o nichž doufáme, že na lidi zapůsobí jak světlo na komára.
Doufáme za každej váš hlas a modlíme se, aby to aspoň na těch 5 % stačilo. No a když to nevyjde, tak to prostě nevyjde. Svět se kvůli naší absenci ve sněmovně nezboří. Za čtyři roky budeme mít zase další šanci, jak Andrejovi nakopat p***l. Berte to tak, že se ve světe dějou i horší věci, než je tohle. Jak totiž říkáme my němčináři: schlimmer geht immer. Vždycky může být hůř.
Váš předseda,
Jan Brůna

Strana Selského rozumu představuje druhej díl svýho volebního programu...
02/01/2021

Strana Selského rozumu představuje druhej díl svýho volebního programu...

Tak a je to tu! Brůna a jeho strana Selskýho rozumu, na kterou lid týhle země tak dlouho nedočkavě čekal, je konečně tad...
24/10/2020

Tak a je to tu! Brůna a jeho strana Selskýho rozumu, na kterou lid týhle země tak dlouho nedočkavě čekal, je konečně tady! Strana, která votočí kormidlem dějin, se chystá ovládnout tuhle zem a slibuje jen jedno: po našem vítězství ve volbách, svět ani politická scéna v Čechách už nikdy nebudou stejný! A na to si vsaďte...

P.S.: Pro ty z vás, který to nechtěj číst celý, bych doporučoval začít až vod čtvrtý strany, kde to začíná nabírat grády. Na začátek sem tam dal nějaký ty všeobecný kecy, to klidně přeskočte, pakliže si teda neuděláte 15 minut na to nejlepší, co tenhle tejden na netu vod Brůny najdete.

STRANA SELSKÉHO ROZUMU - Jediná jistota v dnešnim světě nejistot!
23/10/2020

STRANA SELSKÉHO ROZUMU - Jediná jistota v dnešnim světě nejistot!

Adresa

Beroun

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když strana Selského rozumu zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Sdílet