04/06/2026
Dneska jsem v knihovně přivítala prvňáčky při příležitosti pasování na čtenáře. Moc jsme si to užili. Děti zvládly přede všemi přečíst úryvek textu z pohádky a dostaly drobné dárečky plus možnost roční registrace zdarma. Už se na naše nové čtenáře těším v dalším školním roce. ❤️📚🤩 ps. Děkuji za krásné obrázky.