05/06/2026
Са ученицима смо посетили изложбу „Биљка као зачин. У царству боја, мириса и укуса“. 🌿✨🌸
Кроз историју, етнологију, антропологију, уметност и гастрономију учили смо о зачинима и њиховом значају у различитим културама. 🌍📚🎨🍽️
На крају су ученици учествовали у квизу и показали сјајно знање. 👏🏆😊 Мeglátogattuk a "Növény, mint fűszer. A színek, illatok és ízek birodalmában" című kiállítást. 🌿✨🌸
A történelem, az etnológia, az antropológia, a művészet és a gasztronómián keresztül ismerkedtünk meg a fűszerekkel és azok fontosságával a különböző kultúrákban. 🌍📚🎨🍽️
Végül taulóink egy kvízen is részt vettek, melyen kiválóan teljesítettek. 👏🏆😊