12/05/2026
Међународни дан медицинских сестара и техничара Дом здравља Крагујевац обележио је у Књажевско-српском театру пригодним културно-уметничким програмом. Догађај, коме су присуствовале чланице Градског већа, представници бројних здравствених и јавних институција, удружења и компанија, био је прилика да се ода признање онима који својом стручношћу и посвећеношћу чине срж здравственог система.
У име Града Крагујевца, присутнима се обратила Јелена Павић, чланица Градског већа за здравствену и социјалну заштиту, истакавши да бити медицинска сестра или техничар није само посао, већ племенити позив који захтева посебну снагу карактера.
Међународни дан медицинских сестара и техничара Дом здравља Крагујевац обележио је у Књажевско-српском театру пригодним културно-уметничким програмом. Догађај, к...