07/02/2025
je u panici a njegov režim u rasulu jer su stidenti poslali jasnu i nedvosmislenu poruku da je nebitan i da žele demokratsko društvo u kojem funkcionišu institucije a ne autokratsku Srbiju u kojoj “operiše” koruptivna kriminalna hobotnica.
je sastavni deo Srbije a gluposti o separatizmu spinuje sam režim da bi imao problem koji se mora rešavati.
Tako pokušavaju da skrenu pažnju sa opravdanih studentskih zahteva.
Svima je jasno da i da odgovorni za ubistvo #15 ljudi u Novom Sadu moraju pred lice pravde.
Svima je jasno da podstrekači nasilja moraju da odgovaraju.
će postati normalno, civilizovano demokratsko društvo bez obzira na sve pokušaje režima da to spreči.
Imam samo jednu poruku za Vučića:
nemojte nas braniti jer šta ste vi branili tu više kamen na kamenu nije ostao.
Vojvodina je za mene najlepši deo Srbije koja nije problem već rešenje!
Vojvodina je uz sve studente Srbije!