15/12/2019
Здравейте, жители на кв. Овча Купел - старата част. Някой от вас сигурно познават "Белчо", предимно обикалящ около парка в старата част. Някой сигурно са забелязали, че го няма в последно време. Е, открихме го. Екоравновесие са го взели и са го прибрали в приюта, в с. Горни Богров. Ако имате интерес, той е там и си търси стопанин. Моля споделяйте за да стигне до повече хора!