18/04/2026
"Ще кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ! Благодаря, че екипажът на област Перник е винаги зад мен/нас!
Синя България не е кораб, а е космическа станция!
За пределите на страната ни Перник показа сила точно защото аз съм от града, цялата листа е от града... Тук е единствената листа с кандидати за народни представители работещи за и от града си!
Утре - 19.04 е най-важният ден за ЛИЧНИ убеждения! Дясното винаги ще бъде тук!
С номер 3 в бюлетината!
.. Огромно БЛАГОДАРЯ ... "