15/02/2024
🎂🎉🎁 ДНЕС РОЖДЕН ДЕН има Константин Константинов от "Вода за Омуртаг".
🙌 Нека му пожелаем най-сърдечни пожелания!
(https://www.facebook.com/fkonstantinakk)
💕 Нека отдадем няколко минути за неговия рожден ден, както той отдели година и половина за водата на Омуртаг, въпреки, че не живее от 30 години в Омуртаг.
❤️🩹 Константин Константинов помогна на своето родно място да излекува най-голямата си рана - безводието.
Коцето е напуснал Омуртаг още в далечната 1995 г.
В момента живее в София.
Коцето е напуснал Омуртаг още в далечната 1995 г.
В момента живее в София.
🔥 Той веднага се съгласи да участва в гражданската инициатива "Вода за Омуртаг", въпреки, че него безводието не го засяга.
🔥 Това е пример за истинско добро - да дари времето и труда си за хора и място, които не го касаят пряко.
🔥 От онова добро, за което мъдреците говорят.
💻 Едни от задачите, които разрешава Коцета са техническите - той обработва видеата, снимките, документалните файлове.
🔥 Коцето е винаги на разположение, когато трябва да се обработи някой материал. Десетки пъти е работил за водата на Омуртаг през нощите, докато е на почивка или на път.
Пребиваването на Коцето в София се оказа точното място в ключов момента, когато се проведе тайна среща в МРРБ, на която правителството се опита да заклейми водопровода "Ястребино", без да има данни от практични изпитвания. Властта се опита да прокара строеж на нов водопровод за 20 милиона в продължение на 10 години, което означаваше поне още 10 години безводие и което означаваше много висок риск от политическо разтакаване и съмнително усвояване, когато става въпрос за толкова големи средства. И всичко това при работещ и устойчив водопровод.
В момента, в който разбрахме, по вътрешни канали, че ще се състои такава скрита подмолна среща, разполагахме с около 2 часа да реагираме.
Нямаше как да стигнем до София за това време, но затова пък Коцето беше там и реагира светкавично. Пренебрегна работните си отговорности, заради водата на Омуртаг и пристигна точно навреме пред МРРБ, където той беше представителя на гражданите пред министерството - където изненада и изобличи присъстващите власти в задкулисните им планове.
⚔️ Тогава Коцето показа, че и сам война е войн.
Константин отговаря за софийските събития и акции.
🌐 На Деня на Водата на 22-ри март 2023 г. при министър Шишов, Коцето отново беше на линия и спаси положението.
🥇 Константин е от тези хора, които се професионалисти в отговорностите си и които държат в ума си целта, не се поддават на емоционални изблици, на излишни работи.
Той е точен, сдържан и акуратен.
Коцето е човек, на който може да се разчита.
Професионалист и емоционално зрял човек.
🤗 Благодарим ти Коце за самоотвержената ти помощ за водата на Омуртаг, благодарим ти за нашата вода!
🤗 Благодарим ти, че ни протегна ръка, когато змии и гущери се сипеха отляво и отдясно.
🤗 Ти, който нямаше никакъв интерес и лична изгода, направи едно истинско добро - добро, заради самото добро.
🔥 Ти си пример как да се развива едно здравословно общество - с мисъл за общото благо.
Дарявайки енергия и време за облагодетелстване на обществото, човек развива качества в себе си, които неизменно ще са му полезни в личния живот.
🔥 Ти си точно такъв човек Коце!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КОЦЕ!
🍀 Ти си част от историята на процъфтяването на Омуртаг.
🙌 Нека му пожелаем най-сърдечни пожелания!
💦💧🌊
Линк към лайф с Коцето от пред МРРБ --> https://www.facebook.com/100086512887718/videos/2255931741266189
💙 СПОДЕЛЕТЕ - РАЗПРОСТРАНЕТЕ! 💙
https://www.facebook.com/voda.za.omurtag/videos/1610296896382815