27/09/2015
Уважаеми съграждани,
Обръщам се към Вас да подкрепите кандидатурата за кмет на Община Девня на г-н Свилен Шитов и листата за общински съветници на НФСБ.
Вероятно сте забелязали, че сме активни не само по време на избори.
Смея да твърдя, че в последните години НФСБ - Девня беше на своя граждански пост.
Не останахме безразлични към безотговорното и пагубно за хората управление на Община Девня.
Положихме усилия да го разобличим и да сложим край на този 8-годишен упадък.
Сигнализирахме за екологични нарушения, за изсичане на горите, за битовата престъпност...
Възстановявахме чешми и почиствахме замърсени терени.
Помагахме на болните и социално слабите.
Отбелязвахме национални празници и гордо развявахме българското знаме.
Можем да вдигнем глави и да погледнем хората в очите!
Гласувайте за Свилен Шитов!
Гласувайте за нашата листа!
Гласувайте за по-добра Девня!
Можете да разчитате на нас!
Да живее България!