29/09/2022
🤝 „Нашата кампания е насочена към хората и сме с ясното съзнание, че трябва да им предложим решенията, които имаме. Решения, благодарение на които да се справим с кризите, с инфлацията, с високите цени на електроенергията и горивата, на основните хранителни стоки. Важното е да изправим нашата държава, да нормализираме живота в нея и най-вече да върнем вярата и спокойствието на хората в днешния и утрешния ден“.
🔷 Това заяви областният координатор на ГЕРБ в Бургас Иван Алексиев при закриването на предизборната кампания.
➡️ Пред отбора на ГЕРБ-СДС и пред бургазлии той каза още:
💙 Щастлив съм, че до този момент ние водим позитивна кампания. Въпреки нападките, въпреки неверните неща, които се изговориха, въпреки откровените лъжи, които се изсипаха върху ПП ГЕРБ и върху нашия лидер Бойко Борисов, тези прекрасни момичета и момчета не се подадоха на провокации, а продължиха с усмивка, самочувствие и увереност да се срещат с хората и да дават решения на проблемите.
☀️ Най-радостен съм за това, че с нас е т.нар. „старата гвардия“ на ГЕРБ -Бургас. Това са знакови лица – хора от Бургас и региона, които са работили и продължават да работят за града и областта. Благодаря, че ни подкрепихте в този изключително важен за нас момент.
✌️ В началото на кампанията казахме, че ще вплетем опита с младостта, мъдростта с дръзновението – ето, това е което прави ГЕРБ. Затова аз съм убеден в успеха ни и на 2 октомври ще гласувам с номер 💙2️⃣4️⃣ в бюлетината. Вярвам в победата, защото Ние сме ГЕРБ и сме по-силни от хаоса!