25/04/2026
W dniu dzisiejszym nasza jednostka, wraz z MDP Zawoja Przysłop, Stowarzyszenie "Macierzanka" z Przysłopia , Radą Sołecką oraz drogimi mieszkańcami, wzięła udział w akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę 2026”❗❗❗♻️♻️♻️
Dzięki wspólnej, ciężkiej pracy zebraliśmy mnóstwo śmieci, które szpeciły piękny krajobraz Przysłopia. 🏞️🏔️
A po wszystkim był czas na małe co nieco.😏🍲
Jesteśmy dumni, że tak wiele osób, a w szczególności dzieci i młodzież, tak licznie zaangażowało się w ten szczytny cel❗👍🏻
Dziękujemy wszystkim za udział i ciężką pracę, Pani sołtys Małgorzata Basiura za organizację i koordynację❗
Do zobaczenia na kolejnych edycjach!❗👏🏻💪🏻👊🏻