Слово_bleak_writing_on_bleak

Слово_bleak_writing_on_bleak Вірші

25/09/2020

" Серце рветься? А куди?
Уперед? Вперед.!Вперед.
Нужбо, швидше розкажи,
Де ти бачив свою смерть?"

"Бачив? Ні! Я чув її.
Вона йшла надівши тапки,
А я за столом сидів
І над " ї " все ставив крапки."

"І навіщо тобі це?
Всі ці крапки і тире.
Смерть тобі не жарти
Прийде і косою стне"

" А мені не страшно,
Моя справа це вірші.
Прийде, я спитаю " За що?"
І вона піде собі."

24/09/2020

"Божий слуга"
Коли приходить ніч
І вулицю вкриває темнотою,
Він скидає мантію із пліч
І починає битву із собою.

Він безмежно любить темноту,
Вона скриває згоренне обличчя.
Ліва рука загартована в бою
Б'є його знесилену правицю.

Він любить інквізицію " святу"
Й чекає коли вона прийде до нього
І допоможе нечисть знищити в бою,
Що ступала з ним на шкільні пороги.

А коли настане ранок
Він накине мантію на плечі
І одягне маску наостанок
Та й піде в храм виховувати малечу.

24/09/2020

Якби вдіти крила орлині
І полетіти за небокрай.
Жаль,
Що не знаю де рай.
Чи немає його?
Ні немає його!

Якби дістати здорові десь ноги
І обійти усі "світлі" дороги
У пошуках бога.
Нажаль кожна "світла" дорога
Облита брехнею
Й над нею
Літає тінь неіснуючого бога.

22/04/2020

Я чув її сміх. Я чув...
Кохав я її. Я забув...
"Назавжди!"... Вона ''назавжди!'' казала.
Забула... А колись то кохала.

Любов як сльоза потекла,
Потекла і мене обпекла,
Обпекла і її безсумнівно.
Забули... А кохали так вірно.

Ніч наступила у серці
І застрягла замкнувши там дверці.
Я в депресії мовчки сидів.
Не вернув...Але дуже хотів.

І не чую я сміх. Ні не чую...
Не кохаю її. Й не цілую...
Мовчить... Нічого не каже вона.
Єдина - одна... Але вже не моя.

22/04/2020

Я хочу тебе поцілувати,
Прижавши до грудей хочу сказати:
"Люблю!" У ви цьому не бути,
Все що я можу, то змиритися й забути.

Повір, ти мені потрібна, як спраглому вода,
Як їжа голодному потрібна.
Але не бути разом нам з тобою й дня,
Я чорна сторона, а ти ж сторона світла.

Ми ж з тобою стоїмо по різних берегах,
Ріка між нами широка і глибока,
А човен розбився в пух і в прах
І потонув в морських широтах.

Ти краще не кажи нічого. Помовчи.
І я мовчатиму сумлінно.
Люблю тебе. Не любиш ти. Під воду рухнули мости.
І все змінилося докорінно.

За все що написав й сказав пробач.
Я сам собі суддя й палач.
Я сам собі цей вирок написав
І вирок цей я виконаю сам.

25/03/2020

З пам'яті
В огні вогні й во гніві дні
Й охоче ночі щось шепочуть,
А ми малі йдемо собі сумні
І щось пророче бачим в очі.

А птах нам в страх шугне десь в небесах
І крилами закриє сірі хмари,
В нас промінь пломеніє у очах,
Навкруги нас в простих речах чудесні чари.

Віч-на-віч ми дивимось на день і ніч
Й блукаємо в снах бувалими стежками.
Вперед разом ступаємо пліч-о-пліч,
Земля під нами складеться в орігамі.

Хтось крок, ми два. Й зима нам не зима,
Ми зродженні весною йдем до бою
Й земля під нами не земля,
А пух протоптаний любов'ю.

24/03/2020

Закінчення.
Абсурд..
Горе мені. Гори в вогні.
Село в тишині.
Мій розум стоптує холод,
З розгону влітаю у коло.

У колі ви двоє, а я пролетів.
Спинитись не зміг, хоча дуже хотів.
Багато спотворених днів.
Не буде як я захотів.

Біля мене нікого нема,
Хоч бери і падай зі скелі.
І навіть якщо віднайду я двері,
То за ними буде стіна.

Ви красиві обоє і в цьому ваш плюс,
Ваш постріл з очей убиває любов'ю.
Супер соло: Штаюра і Прус. -
Руки вверх і падай додолу.

Ви двоє це вічна нірвана,
Обман, ілюзія, манна.
Ви також Фата Морган.
Заспіваю для вас обох 'Осанна"

Ніч вас покрила шовковим пледом.
Ваші силуети блукають в рожевій імлі.
І не хай я для вас стану гадом,
Але всеодно не залишу в біді.

Ви дві прекрасні зірки,
А я ваша тінь.
Ставлю недопалок у пачку з під сірки
І сходжу на дно сновидінь.

Не кличте я звідти не прийду,
Я залишатимуся вічно на дні.
Візьму із собою крейду,
Щоб написати: " ви не одні!"

24/03/2020

Абсурд
У світі багато абсурду,
Багато любові й бажань.
Абсурдно жити не буду,
Буду жити без сірих вагань.

Кожний крок в цьому світі важкий,
Життя це є степ з молодою стернею.
Віє Зефір: його подих легкий.
Дві людини стають однією.

Як важко долі єднати,
Заплітати в міцні везли.
Як важко життя малювати,
Списуючи білі листки.

Я спишу ще сотні листків,
Там будуть вірші і поеми.
Та скільки б не написав я рядків
Не розв'яжу цієї ділеми.

Ділема тяжка в ній сотні питань,
Мільйони знаків: крапки, коми, тире.
Я розв'яжу ділему без жодних вагань,
Об'єднаю дві долі в одне.

Я абсурдно створив цей абсурд,
На світі абсурдне усе.
Абсурдний Бог і абсурдний останній суд.
Я тримаю абсурд, а він тримає мене.

Скільки сказано слів? Скільки сховано лиць?
Наді мною зорі абсурдно сумні,
Я дивлюся на небо лежачи горілиць
І чомусь так абсурдно мені.

Нарешті ми в темі цій нащупали дно,
Але дно...також абсурдне воно.
Смішно мені. Може досить цих тем.
Розв'яжу ще мільйони подібних ділем.

Щось загубився між цих я рядків,
Я просто хотів з двох зробити одне.
Але не станеться так як я захотів.
Неможна об'єднати Н і М. Але!

Я можу скласти хронологію слів,
Написати мільйони поем і віршів,
Зробити відкриття всіх почуттів,
Але не станеться так, як я захотів.

Загублений вдих. Ритм серця в цю мить,
Один ще удар, візьме й полетить.
Стоп! Навіщо усі ці слова.
Є вони двоє, а чи стане одна?

Навіщо єднати? Унікальні вони по одинці.
Не треба з них двох робити одну.
Грають ноти в музичній скриньці,
Ноти хай грають, а я помовчу.

Сопіт стоїть. Сопіт? Стоїть?
Вишка вже є? Нема?
Навкруги тишина. То зробіть.
Сміх. Ха-ха-ха! Але ж вишки нема.

Інтерпретація слів ,
Десятки втрачених снів.
Але чи буде, як я захотів?
Крила розправив і полетів.

Політ невдалий. Крила болять.
Навкруги сотні тіл. Їх душі горять,
Їх всіх запалила любов.
А любов - спотворює кров.

Курити шкідливо! Влюбляться тоже.
В кожного свій Бог, але він не поможе.
О, звісно. На Нього це схоже.
Але звісно ж лишається "може?"
Початок.

23/03/2020

На крилах я лечу до мрії,
В тій мрії бачу я землю
Де ліси, гори і моря
Співають пісню чарівну.

Де люди ходять з усмішкою на лиці,
Де світить сонечко яскраве
І тихо припадають до землі
З берези гілочки ласкаві.

Address

Lviv

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Слово_bleak_writing_on_bleak posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category