01/06/2026
La Centrul de Zi „Sf. Ierarh Nicolae” Abrud, am sărbătorit Ziua Internațională a Copilului prin activități recreative și momente pline de bucurie. Copiii au petrecut timp în aer liber, s-au jucat în parcul de joacă și au participat la activități care au încurajat socializarea, cooperarea și buna dispoziție.
A fost o zi plină de lumină, joc și zâmbete sincere, în care copii frumoși atât la chip, cât și la suflet au transformat fiecare clipă într-o amintire prețioasă. Râsetele lor, energia debordantă și inocența au umplut această zi de magie, culoare și voie bună, aducând bucurie tuturor celor prezenți.
La finalul activităților, copiii s-au bucurat împreună de o masă festivă și de clipe frumoase petrecute alături de colegi și specialiștii centrului.
La mulți ani tuturor copiilor! 🎈🎉🌈💙