07/04/2015
PODSUMOWANIE :
Dzięki wywiadowi , który przeprowadziliśmy 1 kwietnia z Panią sołtys naszej miejscowości dowiedzieliśmy się o nie dawno powstałej remizie strażackiej a przy niej obiektów takich jak : stół do ping - ponga czy kosza , również miejsca do grillowania a za razem odpoczynku . Wywiad ten dał nam odpowiedzi na pewne pytania nas trapiące . Okazuje się że nie mieliśmy pojęcia o tym miejscu . Oficjalne otwarcie nastąpi więc 16 maja 2015 roku ;) zapraszamy wszystkich mieszkańców ;) warto !!! Wiemy już też że jako młodzież , możemy mówić o naszych postulatach , planach i marzeniach które mogą być rozważane tak więc nie pozostaje nam nic innego jak walczyć o swoje ;) !!!!