Przestrzeń publiczna której nie znamy

Przestrzeń publiczna której nie znamy Projekt edukacyjny sejmu dzieci i młodzieży 2015 , którego tematem jest zagospodarowanie przestrzeni publicznej w swojej miejscowości .

07/04/2015

PODSUMOWANIE :
Dzięki wywiadowi , który przeprowadziliśmy 1 kwietnia z Panią sołtys naszej miejscowości dowiedzieliśmy się o nie dawno powstałej remizie strażackiej a przy niej obiektów takich jak : stół do ping - ponga czy kosza , również miejsca do grillowania a za razem odpoczynku . Wywiad ten dał nam odpowiedzi na pewne pytania nas trapiące . Okazuje się że nie mieliśmy pojęcia o tym miejscu . Oficjalne otwarcie nastąpi więc 16 maja 2015 roku ;) zapraszamy wszystkich mieszkańców ;) warto !!! Wiemy już też że jako młodzież , możemy mówić o naszych postulatach , planach i marzeniach które mogą być rozważane tak więc nie pozostaje nam nic innego jak walczyć o swoje ;) !!!!

Dnia 22. 03. 14r. przy placu zabaw - często odwiedzanym miejscu przeprowadziłyśmy ankietę wśród młodzieży zamieszkującej...
07/04/2015

Dnia 22. 03. 14r. przy placu zabaw - często odwiedzanym miejscu przeprowadziłyśmy ankietę wśród młodzieży zamieszkującej Rzeplin. Dotyczyła zagospodarowania przestrzeni w Rzeplinie. Dorośli mieszkańcy Rzeplina wzięli udział w sondzie ulicznej dnia 23. 03.15r., która odbyła się również przy placu zabaw. Zadawałyśmy im takie same pytania jak ankietowanej młodzieży. Zarówno młodzież, jak i dorośli chętnie brali udział w naszym badaniu i udzielali wyczerpujących odpowiedzi. 01. 04. 15r. odbył się wywiad z panią sołtys, przeprowadzony na podstawie odpowiedzi uzyskanych z ankiet i sondy ulicznej.Ankietę wypełniło łącznie 25 osób (młodzież zamieszkująca Rzeplin)
W sondzie ulicznej wzięło udział 15 dorosłych osób.
Chciałyśmy w nasze badanie zaangażować zarówno młodzież jak i dorosłych.
W wywiadzie uczestniczyłyśmy my i pani sołtys.Dziękujemy wszystkim biorącym udział za zaangażowanie i chęć udziału , to ważne przedsięwzięcie mające znaczenie . Jeszcze raz dziękujemy :* ;) !!!

Najpierw zorganizowałyśmy spacer po naszej miejscowości, w którym wzięło udział łącznie 20 osób. Każdy uczestnik spaceru...
07/04/2015

Najpierw zorganizowałyśmy spacer po naszej miejscowości, w którym wzięło udział łącznie 20 osób. Każdy uczestnik spaceru dokumentował go zdjęciami wypowiadał się na temat, co mu się nie podoba i co chciałby zmienić.W spacerze po Rzeplinie brało udział 20 osób - uczniowie gim. w Żórawinie którzy nie mieszkali w Rzeplinie (chciałyśmy aby wypowiedziały się również osoby nie zamieszkujące tej wsi)

Adres

Wroclaw
55-020

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Przestrzeń publiczna której nie znamy umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij