14/10/2025
W sobotę 11 października odbył się Kongres Rad Osiedli. Ciekawe, ważne i potrzebne wydarzenie, podczas którego miałem okazję rozmawiać i dyskutować nad sprawami ważnymi dla osiedla jak i o jego przyszłości.
Na miejscu byli obecni przedstawiciele Urzędu Miejskiego Wrocławia, którzy przekazywali aktualne informacje o sprawach osiedlowych. Cieszy fakt, że wiele z zadań nad którymi pracuje razem z innymi radnymi jest przedmiotem prac i analiz przez odpowiednie wydziały UMW.
W toku wciąż są takie zadania jak ścieżka pieszo-rowerowa przy ul. Brodzkiej, trwają prace nad zadaniami które moga w końcu być zrealizowane w 2026 r. - P&R przy stacji Pracze czy naprawa krawężników przy ul. Stabłowickiej (od skrzyżowania Główna/ Stablowicka, w kierunku przejazdu).