21/01/2026
❤️🎶 Gramy razem z WOŚP! 🎶❤️
Nasze Koło Gospodyń włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się 25.01.2026 r. 🙌
Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć WOŚP i upiec ciasta na ten cel 🍰
👉 Ciasta prosimy dostarczyć w niedzielę do Pani Sołtys do godz. 12:00.
Razem możemy zrobić coś dobrego! ❤️
Dziękujemy za każde wsparcie 🫶