Rada Rodziców SP im. Jana Pawła II w Wilczynie

Rada Rodziców SP im. Jana Pawła II w Wilczynie Drodzy Rodzice, znajdziecie tu informacje dotyczące działalności Rady Rodziców w naszej szkole.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowejskładamy wszystkim Nauczycielom i Wychowawcomserdeczne podziękowania za pasję, cierpliwo...
14/10/2025

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej
składamy wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom
serdeczne podziękowania za pasję, cierpliwość i codzienny trud.

Dziękujemy za mądrość, zaangażowanie i serce,
które wkładacie w wychowanie i nauczanie naszych dzieci.

Życzymy wielu sukcesów, satysfakcji z pracy
oraz radości z każdego dnia spędzonego wśród uczniów. 💐

Z wyrazami wdzięczności –
Rada Rodziców

W ubiegły piątek w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemniaka! 🥔Było naprawdę pysznie — na stołach królowały chrupiące ...
13/10/2025

W ubiegły piątek w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemniaka! 🥔
Było naprawdę pysznie — na stołach królowały chrupiące gofry z ziemniaków i klasyczna pyra z gzikiem, czyli wielkopolski rarytas, który zawsze robi furorę. Nie zabrakło też całej góry słodkości przygotowanych przez naszych niezastąpionych rodziców (czy oni mają gdzieś tajną cukiernię?! 🍰).

Podczas pierwszej przerwy wręczono nagrody w konkursie „Cudak z Ziemniaka” 🥔🤩. Organizatorami zabawy i fundatorami nagród była niezawodna Rada Rodziców — brawa dla nich! 👏

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przepyszny poczęstunek, obecność i ogromną pomoc. Po raz kolejny pokazaliście, że można na Was liczyć jak na dobrze ugotowanego ziemniaka — zawsze na miękko i z sercem! ❤️

🥔 Już jutro wielki... DZIEŃ ZIEMNIAKA! 🎉Ale zanim zaczniemy świętować, mamy gorące wieści z naszego konkursu „Cudak z Zi...
09/10/2025

🥔 Już jutro wielki... DZIEŃ ZIEMNIAKA! 🎉
Ale zanim zaczniemy świętować, mamy gorące wieści z naszego konkursu „Cudak z Ziemniaka”! 🤩
Dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie — tyle ziemniaczanych cudaków dawno nie widzieliśmy! 😄
Komisja miała twardy orzech (a raczej ziemniak 🥔) do zgryzienia, bo wszystkie prace były fantastyczne!

Po długich, burzliwych i bardzo ziemniaczanych naradach udało się wyłonić zwycięzców:

🥇 Adam Jesiołowski (2a)
🥈 Antoś Matczak (1b)
🥉 Kuba Woźniak (1b)

🥇 Wojciech Jesiołowski (5b)
🥈 Szymon Lewandowski (7b)
🥉 Bartosz Wawrzyniak (4a)

👩‍🏫 Komisja w składzie:
Renata Piotrowska 🥔
Weronika Wiśniewska 🍠
Magdalena Bejenka 🧑‍🌾

Gratulujemy wszystkim naszym ziemniaczanym artystom! 🎨👏
A zwycięzców zapraszamy jutro do świetlicy na pierwszej przerwie po odbiór nagród 🎁 (nie zapomnijcie zabrać ze sobą dobrego humoru i apetytu)

Zapraszamy na Szkolny Dzień Pyry w nowej odsłonie !! Spotykamy się na szkolnych korytarzach 10.10 ! Czekać na naszych uc...
27/09/2025

Zapraszamy na Szkolny Dzień Pyry w nowej odsłonie !!
Spotykamy się na szkolnych korytarzach 10.10 ! Czekać na naszych uczniów będą prawdziwe pyszności 🥔🧇🍰🍮
Rozstrzygnięty zostanie konkurs na cudaka z ziemniaka! 🥔🧟🥔 😁😁
Zachęcamy do udziału, na zwycięzców czekają nagrody 🎁

Zachęcamy do polubienia komentarza pani Eweliny Bejenki, walczymy o odblaski dla szkoły 💪💪
27/09/2025

Zachęcamy do polubienia komentarza pani Eweliny Bejenki, walczymy o odblaski dla szkoły 💪💪

Co roku dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych i wspieramy polskie szkoły w odblaski. Startujemy więc z zabawą, której celem jest wsparcie aż 15 szkół podstawowych z całej Polski. Każda ze zwycięskich szkół otrzyma od nas po 300 odblasków dla swoich uczniów! 🎁

👉 Jak wziąć udział?
1️⃣ W komentarzu pod tym postem oznacz szkołę podstawową, która Twoim zdaniem zasługuje na wygraną. 1 szkoła = 1 zgłoszenie. Nie sumujemy polubień z kilku zgłoszeń.
2️⃣ Zbierz jak najwięcej polubień pod swoim komentarzem 👍.
3️⃣ 15 szkół z komentarzy z największą liczbą polubień otrzyma nasze odblaskowe zestawy.

📅 Konkurs trwa od 4 września do 2 października 2025 do godz. 12:00.
📦 W każdym zestawie: 300 odblaskowych opasek i breloków – bo widoczność to bezpieczeństwo!

💛 Razem zadbajmy o to, aby dzieci były !

Nie czekaj – oznacz szkołę już dziś i zaproś znajomych do głosowania. Regulamin: https://bit.ly/4mWCi63Regulamin

Nowy rok, nowe my 😉Ten rok szkolny przynosi sporo zmian w składzie Rady Rodziców, ale zapał do działania pozostaje taki ...
17/09/2025

Nowy rok, nowe my 😉
Ten rok szkolny przynosi sporo zmian w składzie Rady Rodziców, ale zapał do działania pozostaje taki sam 💪

Nasze szeregi (choć tylko oficjalnie 😉) opuściła dotychczasowa przewodnicząca Kinga.
Dziękujemy Ci za to, że cztery lata temu dołączyłaś do nas, nadałaś wiatru żaglom Rady Rodziców, wyznaczyłaś kierunek i pokazałaś, jak wiele możemy osiągnąć, działając razem. Teraz płyniemy dalej – już bez Ciebie na pokładzie – po kolejne przygody 😊. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na Twoją pomoc i radę. DZIĘKUJEMY 💜

Podziękowania kierujemy także do naszej wieloletniej sekretarz, Agnieszki. Twoja obecność, wsparcie i pomoc przy organizacji spotkań i wydarzeń były bezcenne.

🎉 Nową przewodniczącą została Ania! 🎉
Aniu, gratulacje! Bardzo cieszę się na naszą współpracę. Wierzę, że świetnie odnajdziesz się w nowej roli i to Ty będziesz teraz naszym kapitanem 😁

Na pokładzie witamy również Basię, która objęła funkcję zastępcy. Agnieszka w tym roku będzie pełnić rolę sekretarza, a Kasia wesprze Gosię, która pozostaje naszą skarbniczką. Bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie – razem możemy więcej!

Drodzy Rodzice, to właśnie Wy współtworzycie Radę Rodziców: wspieracie nasze pomysły, doradzacie i zawsze odpowiadacie na nasze prośby. Wszyscy płyniemy na tym samym statku, więc… ahoj, przygodo! 😁🥳

Adres

Wilczy
Wilczyn
62-550

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Rada Rodziców SP im. Jana Pawła II w Wilczynie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij