18/03/2026
Dzisiaj w BIBLIOTECE odbyły się zajęcia plastyczne,,KWIATY Z PAPIERU ,, które prowadziła Pani Jola ☺️Uczestniczki zajęć wycinały, formowały i kleiły płatki z kolorowego papieru,krepiny lub bibuły tworząc przestrzenne formy /tulipany,róże,astry,piwonie/ które można przykleić na kartkę lub zamocować na łodydze z drucika florystycznego☺️ DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA MILE SPĘDZONY CZAS☺️