Zakład Gospodarki Komunalnej w Wasilkowie

Zakład Gospodarki Komunalnej w Wasilkowie Zakład Gospodarki Komunalnej w Wasilkowie jest samorządowym zakładem budżetowym funkcjonującym od 2009 roku.

Od dziś mamy małych pomocników 🌷
01/06/2026

Od dziś mamy małych pomocników 🌷

Edit: Wróciła do domu, dziękujemy za pomoc.Kolejny piesek nie trafi do schroniska ❤️💪Odłowiona suczka yorka, znaleziona ...
27/05/2026

Edit: Wróciła do domu, dziękujemy za pomoc.

Kolejny piesek nie trafi do schroniska ❤️💪

Odłowiona suczka yorka, znaleziona w Nowodworcach, biegnąca poboczem drogi przed siebie w stronę Supraśla, wpadła w nasze ręce. Na szczęście jest już bezpieczna i grzecznie czeka na swojego właściciela, pomagając nam w pracy w biurze 🐶

Prosimy wszystkich opiekunów o zabezpieczanie swoich psów — adresatka z numerem telefonu lub czip to jedyny skuteczny sposób, by szybko odnaleźć właściciela i uniknąć stresu związanego z poszukiwaniami!

Wczoraj mieliśmy swoje święto bo 10 maja to Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej🧑‍🔧👩‍🔧🍀Dziś Zastępca Burmistrza Wasilk...
11/05/2026

Wczoraj mieliśmy swoje święto bo 10 maja to Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej🧑‍🔧👩‍🔧🍀

Dziś Zastępca Burmistrza Wasilkowa Dominika Jocz - Zastępca Burmistrza Wasilkowa przekazała nam najlepsze życzenia oraz słowa uznania za codzienną pracę, zaangażowanie i troskę o nasze miasto i gminę. Bo choć czasem naszej pracy nie widać od razu to zdecydowanie byłoby Wam smutno gdyby nas zabrakło 😉👏🌷 Pozdrawiamy naszych fanów😁

EDIT!!! ODNALEZIONE!!!!!!!!!!! Dziękujemy za pomoc!!!!🚨 PILNE – ZAGINĘŁY DWA PSY (Akity amerykańskie) 🚨Bardzo prosimy o ...
05/05/2026

EDIT!!! ODNALEZIONE!!!!!!!!!!!
Dziękujemy za pomoc!!!!

🚨 PILNE – ZAGINĘŁY DWA PSY (Akity amerykańskie) 🚨

Bardzo prosimy o pomoc mieszkańców gminy!

Dziś około godziny 8:15 z posesji przy ul. Wojtachowskiej w Wasilkowie przez nieuwagę uciekły dwa psy

starsza s**a (ma czarną obrożę),
piesek w wieku około 10 miesięcy.

🔹 S**a posiada czip
🔹 Psy są łagodne, nie boją się ludzi i reagują na przywołanie

‼️ Jeśli ktoś widział psy lub ma jakiekolwiek informacje, prosimy o pilny kontakt:
📞 85 733 38 36 -ZGK

Bardzo prosimy o udostępnianie – właściciele bardzo przeżywają ich zaginięcie 💔

Majówka 😁🌿Życzymy wszystkim radosnego, słonecznego i  długiegooooooo weekendu! 😊Zapraszamy na spacery nad zalew, gdzie c...
30/04/2026

Majówka 😁🌿

Życzymy wszystkim radosnego, słonecznego i długiegooooooo weekendu! 😊
Zapraszamy na spacery nad zalew, gdzie czekają na Was nowe ławeczki oraz przygotowane miejsce na grilla 🔥🍴

Zrobiliśmy to specjalnie dla Was żebyście mogli miło spędzić czas, odpocząć i naładować baterie. Kilka dni lenistwa każdemu dobrze zrobi, choć część z nas będzie czuwać i dyżurować, żeby było czysto i przyjemnie💚

Flagi już powiesiliśmy, więc świętujmy razem! 🇵🇱

Nie wierzymy, że to się dzieje!!! 🎉❤️To historia, która pokazuje, że cuda naprawdę się zdarzają.Tyle nadziei i jest w ko...
28/04/2026

Nie wierzymy, że to się dzieje!!! 🎉❤️

To historia, która pokazuje, że cuda naprawdę się zdarzają.
Tyle nadziei i jest w końcu szczęśliwe zakończenie!
Nasz Bardok, odłowiony 7.06.2024 r. o 6:38 na ulicy Polnej w Wasilkowie… ZNALAZŁ DOM! 🏡🐶

Ogromne podziękowania dla Wolontariat- Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku jesteście najlepsi! 💙

Powodzenia, Bardok! Niech Twoje nowe życie teraz będzie pełne radości! 🐾

W ten wtorek wchodzimy z przytupem!

Nasz cudowny seniore Bardok znalazł swoje wyjątkowe miejsce na tej ziemi 🥹

Bardok trafił do nas wchodząc w wiek seniorski, a do tego ledwo łażąc :( Wiedzieliśmy, że choć mimo cudownego charakteru, będzie ciężko znaleźć dom dla dużego, schorowanego, starszego psa...

I przyszła mroźna i ciężka zima. Bardok dostał pozwolenie, by zamieszkać w domu tymczasowym na ten czas i tak trafił m.in. do swojej byłej wolontariuszki Edyty i dwóch kotów 🥰

Z końcem zimy Bardok miał wrócić do schroniska... ale 😁

Został u Edyty

Każdy dzień u nas pracowity choć pogoda daje w kość, energii i pomysłów do działania nam nie brakuje😁Pracownicy Zakładu ...
23/04/2026

Każdy dzień u nas pracowity choć pogoda daje w kość, energii i pomysłów do działania nam nie brakuje😁

Pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wasilkowie nie tylko przygotowują teren do sezonu, ale robią to z pomysłem i rozsądkiem bowiem powstaje pomost dla kajaków 🚣‍♂️, dzięki któremu w końcu będzie można wodować sprzęt bez brudzenia stóp 👣

Jesteśmy sprytni i gospodarni, bo stare słupy elektryczne z demontażu dostały drugie życie jako solidne podpory, a deski z wyciętych przydrożnych drzew już wkrótce stworzą konstrukcję pomostu. Pojawiło się też miejsce na ognisko i grilla. Są już wymyślone i własnoręcznie wyspawane ławki oraz zbudowane palenisko, więc jak zgłodniejecie nad wodą, nie musicie wracać do domu🔥
Do tego betonowe kręgi zakwitły bratkami.

Równolegle prowadzone są prace porządkowe na wodzie. Wyławiana jest roślinność napływająca z zalewu.

ps. odpowiadając na pytania co się stało z bratkami na rondzie przy ul. Jurowieckiej odpowiadamy .... w nocy zjadła je sarna😜🦌
Miłego dnia Wasilków!

Dzień dobry Wasilków 💜🩷🧡💙💛Choć pogoda mocno nie wiosenna my dzielnie przygotowujemy miasto na słoneczne dni.A dziś pożeg...
17/04/2026

Dzień dobry Wasilków 💜🩷🧡💙💛

Choć pogoda mocno nie wiosenna my dzielnie przygotowujemy miasto na słoneczne dni.

A dziś pożegnaliśmy wielkanocne dekoracje 🐰

Demontaż, jak zawsze na medal🙃

Nie martwcie się, zające wrócą za rok… teraz poszły na zasłużony urlop 😉
Mamy nadzieję, że zdążyliście uwiecznić je na zdjęciach, bo wiemy, że sprawiły dużo radości.

W donicach pojawiły się już pierwsze kolorowe bratki, które nieśmiało wprowadzają choć trochę radosny klimat.

To dopiero początek😅

Piesek już w domu i to już 14 który nie pojechał do schroniska😊DZIĘKUJEMY!‼️ Pilne ‼️ Na pokładzie mamy zadbanego yorka🐶...
16/04/2026

Piesek już w domu i to już 14 który nie pojechał do schroniska😊
DZIĘKUJEMY!

‼️ Pilne ‼️
Na pokładzie mamy zadbanego yorka🐶
Przyjechał ze wsi Nowodworce.
Do domu nie chce🫣bo mu u nas dobrze, ale milo by było, żeby wieczór spędził na swoim posłaniu.
Ma niebieska obrożę.
Tel 85 733 38 36

Chcielibyśmy publikować tutaj wyłącznie pozytywne informacje i dzielić się tym, co dobre w naszej społeczności. Niestety...
14/04/2026

Chcielibyśmy publikować tutaj wyłącznie pozytywne informacje i dzielić się tym, co dobre w naszej społeczności. Niestety jak widać poniżej nie wszyscy mają na to ochotę 🥲

Zwracamy się do osób odpowiedzialnych za zniszczenia na placu zabaw w Osowiczach, bo na terenie świetlicy znajdują się kamery monitoringu i naprawdę nie są tam „dla ozdoby”. Ustalenie sprawców to tylko kwestia czasu – różnica polega na tym, czy ktoś wykaże minimum rozsądku wcześniej 👍

Nie mamy najmniejszego zamiaru odpuszczać tematu. Z doświadczenia wiemy, że takie „wybryki” zawsze kończyły się bardzo dokładnym ustaleniem winnych i koniecznością pokrycia kosztów napraw 💸

A żeby było ciekawiej – zadaliśmy sobie trud i pozbieraliśmy kartki rozwiane przez wiatr. Tak, tak te od Waszego próbnego egzaminu. Wyjęliśmy też z koszy na śmieci nadpalone, ale jakże pomocne arkusze 🙂🤘

Adres

Ulica Supraślska 21
Wasilków
16-010

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 07:30 - 15:30
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 07:30 - 15:30
Czwartek 07:30 - 15:30
Piątek 07:30 - 15:30

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Zakład Gospodarki Komunalnej w Wasilkowie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij