09/12/2021
Starcie Tytanów.
Napisała do mnie rano Anka. Sporo było w jej informacji 😂😂😂 i zaraz zrozumiecie dlaczego. Historia jest totalnie prawdziwa z wyjątkiem „Pauliny”, która jest jak najbardziej realna, ale posiada imię, które zdradza o niej za dużo. Reszta - perła, czysty diament i czarne (?) poczucie humoru. Gotowi❓
Opowiada mi Anka, że to co wymyśliły za Pauliną rok temu właśnie się wydarzyło. Paulina to jej wielka przyjaciółka od podstawówki, znają się od podszewki w podobnym czasie nieszczęśliwie się zakochały. Jedna wyszła za dziada za mąż, druga szczęśliwie nie, ale cierpiały tak samo w odstępie kilka zaledwie miesięcy. Do dziś cierpią, ale już inaczej. No i pocieszając się wzajem rok temu po rozstaniach i przez Waldych olaniach wymyśliły taki oto obrazek: Waldy 1 spotyka się z Waldym 2 i publicznie ścierają swoje nieścieralne ego. Obaj mają niezaspokojone ambicje pociągania za sobą tłumów, więc wesoło by było, gdyby się zdarzyło. No i spotkali się. Publicznie, na youtube, cóż to był za występ prawdopodobnie.
Należy tu dodać, że obaj geniusze absolutni utrzymują się obecnie ze świadczenia usług żebraczych, zwanych nowocześnie „zrzutkami”. Jeden nieustająco wydaje swoją jedyną książkę, czyli przydługie wypracowanie o tym, jak bardzo jest zła jedna z powszechnie szanowanych i instytucji. I choć jego słuszny jest gniew, to bezproduktywny, albowiem wypracowaniami zła się nie zwalcza. Chyba.
Drugi w tę samà instytucję „uderza” pomstując na nią 2-3 godziny dziennie na youtube. Też wydaje się, że bez sukcesu, ale setka ludzi to łyka i utrzymuje pomstującego w ich imieniu. I biznes się kręci, co mi panie dasz, co łaska.
Paulina z Anką odkryły szybko bliźniacze podobieństwo charakterologiczne obu buntowników z ich nienażartymi ego na czele. Obaj konfliktowi w ch@j, więc Anka doznała obłędnie radosnej wizji, że oni kiedyś się spotkają i pozabijają. Paulina dorzuciła, że powinni przy tym się obnażyć, wszak seks sprzedaje się najlepiej.
No i przyszedł pamiętny dzień 9 grudnia roku pańskiego 2021. Anka dostaje od Pauliny wiadomość treści następującej:
„Łączę się z ###L na jego kanale SSS, by trochę ... (…).
Miło mi też powiadomić, że dziś z nami będzie też YY, większości wam znany doskonale (…)
Jak zawsze ###L prosi by przypominać bardzo ważną dla ludzkości wiadomość…(…)😃”
Jest to ogłoszenie zamieszczone na profilu jej Waldka. Stało się. Bóg przemówił, idą święta, cudów czas. Tytani starli się, drżyjcie, od jutra świat będzie już tylko dobry. Za jedyne 20 zł od łebka, co mi panie dasz, co łaska.
Obyście się choć w połowie ubawili jak te nasze czarownice😂💃🌹