03/09/2020
📌 Drogie, drodzy,
Jesteśmy grupą studentów, którzy wnikliwie obserwują to, co nas otacza. Postanowili dołożyć swoje „trzy grosze” do debaty publicznej i pokazać, że można prowadzić ją inaczej.
Chcemy, aby w tę inicjatywę mogli włączyć się studenci o rozmaitych poglądach i aby mogli tu zabierać głos na tematy, które ich interesują lub bezpośrednio dotyczą.
Nasz projekt powstał oddolnie i ma stanowić platformą wymiany myśli oraz konfrontacji światopoglądów. Będzie maksymalnie inkluzywny i włączający.
Naszych działań nie chcemy ograniczyć jedynie do pisania, ale to właśnie od słowa pisanego postanowiliśmy zacząć. Zbiór tekstów, który – w formie elektronicznej - będzie ukazywał się co kwartał, będzie miejscem gdzie znajdziecie nasze dłuższe komentarze do wydarzeń politycznych z kraju i świata.
❗️Już 7 września do Waszych rąk oddamy pierwszy numer, nad którym pracowaliśmy przez ostatnie miesiące.
Jeśli spodoba Wam się nasza inicjatywa zachęcamy do włączenia się w dyskusje lub/ i przesyłania własnych tekstów na adres: [email protected] ❗️
Postarajmy wprowadzić do debaty publicznej więcej szacunku do drugiego człowieka i jego przekonań. Wprowadźmy nową lepszą jakość i pozbądźmy się złych emocji.
‼️ Dbajmy o jakość naszej wspólnoty ‼️