10/03/2025
Wpadnijcie do Przychodnia Aborcyjna AboTak Aborcyjny Dream Team zbić pionę i wesprzeć super abo ekipę!
Dzieją się tam rzeczy niestworzone, płody jeżdżą w kółko po Śródmieściu, jakiś pan zakrwawił chodnik na Dzień Kobiet i musiał zmywać, przyszła nawet kajka płodek mały smrodek, ale bez grzywki więc chyba się nie liczy xd
Cześć i Chwała Aborterkom Forever!
Możecie do nas wpadać jutro między 11.00 a 15.00! Pogadać, zbić piatkę albo dorzucić się komuś do aborcji 🥰
Mamy dla Was abotakowe skarpetki, przypinki, koszulki, bluzy, plakaty - wszystko z informacją jak dużą część aborcji finansuje 🔥 Dostępne są również pakiety aborcyjnych przydasi, zestaw zawiera m.in. termofor, podpaski, krakersy, herbatkę, sól do kąpieli, prezerwatywy.
Identyfikację wizualną zaprojektowała
😍
Nadal zbieramy kasę na dokończenie remontu:
abotak.org
Ps. Pamiętajcie o rozliczeniu pitu! Możecie też przekazać nam swoje 1.5% podatku.
Do zobaczenia w Przychodni❣️