Nie polecam w Wałbrzychu

Nie polecam w Wałbrzychu NIE polecam w Wałbrzychu , czyli page poświęcony wskazówkom , jakich miejsc / usług w Naszym Dębowym Wałbrzyszku lepiej unikać.

Napisz o tym w facebook'owej wiadomości, a upublicznimy posta ku przestrodze reszty

03/02/2015

Drodzy Wałbrzyszanie i Wałbrzyszanki,po długiej przerwie wracamy z powszechnie ganionym mniej lub bardziej lokalnym "zrzędzeniem". Chciałabym jednak przypomnieć Wam, że zamieszczane tu posty mają charakter otwarty, nie mający na celu uwłaczać, oczerniać lub działać na niekorzyść reputacji jakichkolwiek działalności, usług etc. opisywanych na stronie.
Wyrażanie własnego zdania od dawien dawna jest nieodzowną częścią wolności wypowiedzi przysługującej każdemu prawowitemu obywatelowi. Pamiętajmy, że opinia jest jak... matka - każdy ma własną, a zdrowy dystans jeszcze nikomu nie zaszkodził ;)

Tak więc :

Nie polecam posiłku, ani jakiejkolwiek zabawy w lokalu "Słoneczne Wzgórze pod Dębami". Byłam wraz z partnerem na sylwestra, ponieważ rok temu słyszeliśmy, że było świetnie. Jak się okazało ta zadowolona osoba patrzyła na świat przez różowe okulary.
- Lokal nie zapewnił żadnego porządnego napoju! Zero soków, napojów gazowanych, alkoholu (wg gości miała być jeszcze wódka na parę, ale ostatecznie trzeba było o nią walczyć w różnych grach lub zakupić w barze) poza jednym szampanem na stolik (ok.6 osób). Ugoszczono nas OBRZYDLIWYM kompotem ze świąt, którego nikt nie odważył się tknąć. Po prośbie, aby przyniesiono nam wodę z cytryną lub bez, kelnerka odpowiedziała, że musi sprawdzić CZY MAJĄ WODĘ.
- Zaserwowano nam wyliczoną ilość kotletów/gołąbków. De volaille zostały podane z ogórkiem konserwowym w środku, do tego brak wyboru surówek tylko rozgotowana marchewka z groszkiem.
- W żurku miałam nieprzyjemność znaleźć włos, którego niestety wyrzuciłam nim zdążyłam zanieść jako dowód :<
- Dostaliśmy dwie NIEŚWIEŻE sałatki na dwie zaserwowane... Jedną z makaronem, a drugą a la gyros. Ta druga zdecydowanie miała wymieszane świeże z nieświeżym mięsem (twarde jak kamień).
- Dwie słone szynki i najgorsze kabanosy świata - nigdy jeszcze nie miałam okazji narzekać na kabanosy lub jakiekolwiek mięsny wyrób! Kabanosy miały strasznie twardą skórkę, której nie potrafiłam przeżuć.
- Pierwszy raz w życiu zjadłam tyle sera typu camember, mandarynek, jajek w dziwnym sosie majonezowym, ponieważ tylko to nadawało się do zjedzenia + suchy chleb.
Wyjście kosztowało parę 280 zł, gdzie za taką cenę mam prawo wymagać świeżego jedzenia i napojów odpowiednich do okazji. Ogólnie lokal ciasny, mało miejsca do tańczenia, więc wszystkie pary ciągle na siebie wpadały. Ubikacja męska prosiła się o porządne sprzątanie, więc część panów później chodziła do damskiej - w sumie stan toalet zależał także od stanu trzeźwości gości...
To lokal dla ludzi, którzy nie potrafią trzeźwo spojrzeć na warunki, jakie w nim panują. Zdecydowanie obsługa przyczyniła się do naszego złego samopoczucia, a jedyne co mogę polecić to zespół, który grał do tańca.

Ktoś był? Bawił się i objadał, a może bardziej płakał nad źle wydanymi pieniędzmi?

05/01/2014

Nie polecam warsztatu samochodowego ''AUTO EXPERT'' przy ul. Topolowej, na przeciw dawnego K10. Panowie wymieniali mi zacisk w przednim kole, po 2 tygodniach wszystko wróciło do tzw. normy czyli dalej koło się blokowało, zapłaciłem 200 zł. Jakiś czas nie było mnie w Wałbrzychu więc pojechałem na reklamacje ok. 2 tygodnie później. Pewien Pan Karzełek, który tam pracuje doskonale mnie kojarzył, wiedział w jakiej sprawie przyjechałem. Ponowną naprawą zajął się kolega malca o którym wcześniej wspomniałem, za tą samą robotę wziął 100 zł.
Dzisiaj będąc w trasie, przypomnieli mi się za przeproszeniem GNOJE którzy tam pracują, znowu to samo.
Podejrzewam, że goście w oby przypadkach nie wymienili zacisku, który powinien już leżeć w kontenerze alby.
Na prawdę nie polecam tego warsztatu, jeżeli poszukacie w internecie innych opinii na ich temat to znajdziecie podobne do powyższej.
Czekam z niecierpliwością na pierwszy dzień roboczy w tym tygodniu aby zadzwonić do ich szefa, pewnie nie będzie zadowolony z renomy, którą robią firmie Auto Expert tamtejsi pracownicy o ile sam nie zaczynał podobnie w tej branży.

Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych!!

04/10/2013

"Jak każdy wie z pocztą polską zawsze były problemy. Tym razem trafiło i na mnie. Zaginęła w akcji paczka priorytetowa polecona za potwierdzeniem odbioru. Oczywiście reklamacja złożona - przyjęta. Co tam że wartość paczki około 600 zł i od około 5 miesięcy poczta wodzi za nos z terminami- to na znalezienie przesyłki, to na inne sprawy, a kasy, ani paczki, jak nie było tak nie ma . Mało tego Panienka z okienka zarówno na poczcie na dzielnicy, jak i na poczcie głównej gdzie mnie skierowano bezczelnie w oczy próbuje wmówić po interwencji, że przecież dzwoniła na podany numer. Tylko zastanawia mnie w jakim celu, chyba po co żeby powiedzieć, ze dalej nic nie wiadomo ... Ludzie ładujcie w usługi kurierskie, bo szybciej przyjdzie po Was śmierć, niż przesyłka poczty polskiej (tak pisane z małej litery bo szacunku to do nich nie mam). Pozdrawiam" Co racja, to racja. Zapewne u wielu osób ten urząd jest na pozycji straconej ?

15/09/2013

"Nie polecam zakupu biletów w kasie Dworzec Miasto na dłuższą podróż ,a tym bardziej takich które kończą się przesiadką w jakim kol wiek mieście ! Panie w kasach najwidoczniej niedowidzą lub niedosłyszą ! Wasza podróż może się skończyć na jakimś zapiździówku bądź wydaniem kolejnej kwoty na zakup odpowiedniego biletu u konduktora ..."
Mamy juz po wakacjach. Jak Wasze odczucia odnośnie podróży ?;)

23/08/2013

" Nie polecam restauracji Pasaz na Gdanskiej - kolo Magistratu. Niegdys lokal prestizowy - ale to juz lata temu. Czas oczekiwania na zamowione danie strasznie dlugi (my czekalismy 40 minut) - dopisze ze poza nami byly tylko 3 osoby w lokalu. Zamowilem grillowany karczek z cebula. Dostalem zweglona cebule (odwrocona spalenizna do dolu zeby nie bylo widac - ciekawe jak chcieli smak wegla zatuszowac) i zeschniety karczek. Zamowilem mizerie - za chwile dowiedzialem sie ze brak ogorkow wiec podadza mi kapuste zasmazana. Moja 2 polowa dostala salatke grecka - zastanawialem sie jak ja zrobia skoro nie ma ogorkow - sprawa sie wyjasnila kiedy salatka wjechala na stol - z ogorkami konserwowymi... Gratuluje kucharzowi braku pojecia o zamowieniach, o dlugosci grillowania oraz o skladnikach salatki greckiej. Prestizowy lokal spadl na psy." co powiecie? Wiele osób jednak bardzo chwali ich usługi . Do którego grona należycie? :)

13/08/2013

"Nie polecam sklepu/ serwisu rowerowego Pana Romanika (były Piotrowski Bikes)
Takiego złego serwisu jeszcze nie spotkałem... Ma tam jakiegoś starego mechanika który:
1. nie ustawił mi przerzutki SLX
2. kasete to chyba założył tak o nie dokręcając jej bo ma ogromne luzy...
3. założył przerzutkę która nie obsługiwała największego zębu kasety, przez co wygiął się łańcuch blokując podczas jazdy przerzutkę i przerzutką pękła... Byłem u innego mechanika i od razu zauważył że ta przerzutka nie powinna być założona do tej kasety...

NIE POLECAM!!!! "

11/08/2013

" Nie polecam a wrecz calym sercem odradzam pania weterynarz Sylwie Skwire, ktora ma swoj gabinet na placu grunwaldzkim. Dzieki niej zdechl mi 2-letni kot, gdyz 'pani weterynarz' stwierdzila u niego problemy z watroba a gdy niestety juz za pozno udalam sie do innego weterynarza po fachowych badaniach okazalo sie, ze kot ma bialaczke i guzy na jelicie a nie powiekszona watrobe. Bardzo bardzo przestrzegam przed Skwirą!"

09/08/2013

" Radziłabym uważać na weterynarza na placu tuwima koło przystanku, prowadzący ten gabinet to niejaki Mariusz Zaręba. W Internecie pojawiały się już o nim wzmianki, że nie do końca potrafi się zająć zwierzętami. Przez błędne diagnozy i niewłaściwe leczenie później brakuje czasu by uratować zwierzę. Ma na sumieniu dwa psiaki i to tylko wśród znajomych w ostatnim czasie."

09/08/2013

"Nie polecam skupu podręczników 'Świstak' koło Krzysztofa. Wypłacają śmieszne pieniądze za podręczniki w idealnym stanie tylko dlatego że mają ich dużo w magazynie. Nosz k***a mać przecież powinni dawać normalne ceny wiedząc że otrzymują w zamian dobre podręczniki. (Pozdrawia klient który 8 sierpnia dostał 50 zł za 8 podręczników w idealnym stanie) :) :)"

07/08/2013

"Nie polecam mechanika samochodowego , na Podzamczu "Bosch" ... Ceny z kosmosu oraz tragiczna obsługa klienta."

07/08/2013

"Nie polecam RTV Euro AGD przy Tesco. Chamstwo i buractwo "pana" Kierownika jest niesamowite...Problemy z reklamacją, pomimo tego, że producent sprzętu był gotowy wymienić go bez mrugnięcia okiem.
Nie pierwsza taka niemiła, i pewnie nieostatnia, sytuacja. "

I na dobranoc :) "Nie polecam kupowania w Piekarnio - Cukierni T.B Tadeusza Baranowskiego. Na zakladzie jest s*f , produ...
06/08/2013

I na dobranoc :) "Nie polecam kupowania w Piekarnio - Cukierni T.B Tadeusza Baranowskiego. Na zakladzie jest s*f , produkty stare a po hali biega pies oraz koty właściciela. "

Adres

Wałbrzych

Telefon

+48605837896

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Nie polecam w Wałbrzychu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij