05/04/2024
W niedzielę będzie 🌞 dużo cieplej, pójdźmy więc na wybory i oddajmy głosy zgodne z naszymi gorącymi oczekiwaniami. Zróbmy to dla 🏡 siebie, zróbmy to dla 🫂 potomków, albowiem do wyścigów stanęły postawy i wigor, rozsądek i nadzieje, wschód i zachód słońca. Patryk wraz z zespołem chce podziękować wszystkim którzy poświęcili swój czas, za odbyte rozmowy, zadane pytania, cenne rady, za poparcie. Życzymy spokojnych wyborów i wszystkiego dobrego mieszkańcom oraz powodzenia 🤝pozostałym kandydatom
Z pozdrowieniami
Patryk Jabłoński
Gmina dbająca o mieszkańców.