09/03/2026
Gratulacje dla Jarosława Urbaniaka za zwycięstwo w wyborach na przewodniczącego wielkopolskiego regionu Koalicji Obywatelskiej oraz dla Bartosza Zawiei na przewodniczącego struktur KO w Poznaniu.
Rownież gratulacje dla Łukasz Zarzycki i podziękowania dla Piotra Gronowskiego.
Koło KOTP gratuluje zwycięzcom uzyskania szerokiego poparcia członkiń i członków organizacji.
Dziekujemy Marcinowi Bosackiego oraz Katarzynie Kierzek-Koperskiej za udział w wyborach i merytoryczną dyskusję o przyszłości organizacji.
Wewnętrzna debata i programowa rywalizacja stanowią istotny element dojrzałej polityki oraz budowania silnej wspólnoty.