17/05/2026
Za nami SEMy, Szkoła Ewangelizacji Młodych! Tym razem uczniowie szkół SPSK z całej Polski spędzali czas poznając miejsca pamięci Jana Pawła II. Siedmioro uczniów naszej pewelskiej szkoły zameldowało się w Stanisławiu Górnym, skąd wędrowaliśmy po Wadowicach, Krakowie oraz Kalwarii Zebrzydowskiej. Planów nie pokrzyżowała nawet deszczowa pogoda!
Zobaczcie sami szczegóły naszej fotorelacji: