22/05/2026
W imieniu całego OSP Siedlisko pragniemy podziękować całej kadrze Publiczego Przedszkola w Siedlisku oraz wszystkim przedszkolakom i uczestnikom dzisiejszego wydarzenia, za przygotowanie dla nas wyjątkowych obchodów dnia strażaka, doceniamy wasze ogromne zaangażowanie i serce jakie zostało włożone w organizację wystąpienia.
Piosenki, wiersze i wszystko co rozbrzmiało na scenie sprawiło, że jeszcze bardziej jesteśmy dumni z tego co robimy na codzień jako strażacy OSP i że jest to ogromnie doceniane ❤️🔥 umacnia nas to w przekonaniu, że warto i chcemy dzielić się tym dalej, a szczególnie z najmłodszymi!
Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY i gratulujemy występów!
✨️W ramach podziękowania i zapewnienia dziecią atrakcji przygotowaliśmy tor przeszkód, który każdy z uczestników pokonał fantastycznie z wielką odwagą! 🎖Każdy z uczestników otrzymał rownież upominek - a na koniec, dla urozmaicenia i ochłodzenia gorącej atmosfery po pokonaniu toru przeszkód - kurtyna wodna 💧
✨️ Chcieliśmy rownież podziękować OSP Bielawy za współpracę i pomoc w organizacji !