06/03/2026
Wczoraj w naszym KGW odbyły się warsztaty ziołowe, które poprowadziła dla nas Marta Dul. Był to bardzo ciekawy wykład na temat odporności, a także praktyczne warsztaty.
Dziewczyny dowiedziały się, z czego w okresie końca zimy można przygotować pyszną i zdrową herbatkę, która dobrze nawodni organizm i naturalnie wesprze odporność. Zrobiły sól życia – odporność z ziołami i grzybami oraz oksymel pełen antybiotycznych warzyw i ziół przyprawowych.
Podczas spotkania było dużo rozmów, wymiany doświadczeń i inspiracji do tego, jak korzystać z darów natury w codziennej kuchni i domowej apteczce. Atmosfera była bardzo miła, a warsztaty okazały się nie tylko pouczające, ale też bardzo integrujące dla naszego koła.
Serdecznie dziękujemy Marcie Dul za ogrom wiedzy, inspirację oraz wspaniale poprowadzone warsztaty. Mamy nadzieję, że to nie nasze ostatnie spotkanie i jeszcze nieraz będziemy mogły wspólnie odkrywać tajniki ziół.