08/02/2022
Informujemy, że wywóz odpadów zmieszanych w miesiącu LUTYM od Przedsiębiorców z terenu Gminy Rzeczenica odbędzie się 21.02.2022r. (poniedziałek).
Informacja dotyczy Przedsiębiorców, którzy zawarli z nami umowę na odbiór odpadów komunalnych.