19/06/2026
Tradycji stało się zadość!
Po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wyruszyli na wyjątkową wyprawę do miejsc na co dzień niedostępnych. Nieczynny internat oraz szkolne strychy, skrywające ślady przeszłości i niejedną tajemnicę, ponownie otworzyły swoje drzwi przed uczestnikami. Ciemne korytarze, zakurzone zakamarki i niezwykła atmosfera sprawiły, że było to po raz kolejny niezapomniane doświadczenie.
Wyjątkowym elementem tegorocznej edycji był udział gościa specjalnego, pana Przemek Nowaczyk – pasjonata historii regionalnej. Podczas spotkania podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą oraz licznymi ciekawostkami dotyczącymi dziejów budynku naszej szkoły.
Kto wie, jakie tajemnice skrywają jeszcze szkolne mury i dokąd zaprowadzi nas kolejna edycja tej niezwykłej wycieczki?
Nad przebiegiem wyprawy czuwały Panie Weronika Ewertowska, Paulina Smolarek-Piechowiak oraz Sylwia Korybalska.