08/04/2024
Drodzy Mieszkańcy gminy Radwanice,
Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i każdy oddany na nas głos. Każdy z tych głosów był dla nas niezwykle ważny,
bo za każdym głosem stoi człowiek, jego historia, jego potrzeby
i problemy.
Mieliśmy wizję tego jak można działać dla ludzi, będą blisko nich
i nigdy nie zapominając o tym co znaczy służba dla społeczeństwa. Nadal będziemy blisko Was, działając lokalnie i z zaangażowaniem wspierając wszystkie działania dla budowania lepszego jutra nas wszystkich.
Te wybory były inne niż wszystkie, poruszyły wiele serc. Najważniejsze byśmy sami nie tworzyli podziałów w naszej małej ojczyźnie a budowali ją wspólnie każdego dnia.
Dialog, rozwój i szacunek niech będą drogowskazem dla nas wszystkich.
Życzymy wszystkiego dobrego wybranemu wójtowi p. Pawłowi Piwko.
A nam wszystkim dużo zdrowia, małych radości każdego dnia
i tego byśmy byli dla siebie po prostu życzliwi.
KWW Karoliny Furmanowicz
"Bliżej Ludzi"