12/05/2026
Tydzień Bibliotek trwa… 📚
✅ Każdy dzień rozpoczynamy Czytelniczymi Porankami w Przedszkolu. To wyjątkowy czas, pełen książek, uśmiechu i wspólnego odkrywania świata.
✅ Dla naszych czytelników przygotowaliśmy również mnóstwo zakładek. Własnoręcznie wykonanych przez harcerzy.
✅Odbył się także Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”, który dostarczył wielu emocji.
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Dziękujemy za życzenia! ✨
DZIĘKUJEMY - 23 DH "Wataha" im. Wandy Rutkiewicz za pomoc w organizacji i czynny udział w Tygodniu Bibliotek 👏